KONTAKT
FAQ
O NAS
OFERTA
AKTUALNOŚCI

Nasza firma zajmuje się architekturą wnętrz, projektowaniem mebli oraz wzornictwem przemysłowym. Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych.

Nasze projekty cechują wysoka jakość oraz kompleksowość oferowanych usług. W ramach naszej oferty wykonujemy projekt wykonawczy z możliwością nadzoru autorskiego oraz realizacją wizji wnętrza. Nasz zespół cechuje nowoczesność, młodość i indywidualizm.

Sprawimy, że twoje wnętrze będzie niepowtarzalne i unikatowe. Niech każdy z twoich znajomych, rodziny i gości zachwyci się twoim domem, nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Architekt zawsze jest do dyspozycji. Bardzo przyjemna atmosfera przy nadzorze autorskim! Szczerze polecamy.
Aleksandra i Mariusz
Projekt prowadzony według wyznaczonego przez nas planu. Architekt bardzo otwarty i komunikatywny. Po przedstawieniu nam 3 wariantów, każdy chcieliśmy zrealizować.
Agata
Świetne podejście do klienta. Zawsze dostępni, na maile odpisują z prędkością światła. Projekt wykonany był bardzo dokładnie, a wizualizacje szczególnie.
Partyk
Nieruchomości komercyjne są szczególnie trudne - dla firmy SERVE jednak to nie problem. Wykonali dla mnie sale konferencyjne czy poczekalnie. Nie raz jeszcze skorzystam z ich usług.
Andrzej
Jesteście wspaniali! Kuchnia wyszła dokładnie tak jak na wizualizacjach. Niezwykle trafny dobór materiałów. Mam nadzieję, że kuchnia będzie nam służyła jeszcze wiele lat.
Edyta i Rafał
KONTAKT FAQ O NAS OFERTA AKTUALNOŚCI Copyright © 2014 SERVE