KONTAKT
FAQ
O NAS
OFERTA
AKTUALNOŚCI

1. Jak się z nami skontaktować?

Preferujemy kontakt telefoniczny oraz zapytania o cenę. Jednostki administracji publicznej wysyłając do nas zapytanie o cenę otrzymają odpowiedź w przeciągu 48 godzin. Dokładną wycenę poprzedzi wnikliwa analiza oraz kontakt z zamawiającym.

2. Jakich programów używamy?

Dostosowujemy się do klienta i do jego potrzeb. Pracujemy głównie w AutoCadzie, ArchiCadzie, Revicie oraz DrafSight. Jednak żaden program z rodziny CAD nie jest przeszkodą we wzajemnej współpracy.

3. Z jakimi typami firm współpracuje firma SERVE?

Jako zespół zrealizowaliśmy już ponad kilkadziesiąt projektów głównie z branży budowlanej, architektonicznej, telekomunikacyjnej oraz meblowej. Jednak nie obca nam jest współpraca z jubilerami, producentami zabawek czy konstruktorami odzieży. Współpracujemy głównie z deweloperami oraz osobami prowadzącymi biura projektowe.

4. Ile trwa średnie wykonanie projektu?

Przy z góry określonych wytycznych jesteśmy w stanie wykonać np. rzuty kondygnacji w 1-2 dni. Przy bardziej skomplikowanych projektach czas wykonania się wydłuża. Jednak zawsze szanujemy czas klientów i staramy się wykonywać wszystkie nasze projekty do 7 dni roboczych.

5. Jak wygląda wymiana plików oraz płatności?

Pliki z klientem wymieniamy zarówno mailowo jak i poprzez nasze serwery. Zachowujemy tajemnicę prywatności oraz oddajemy wszelkie prawa autorskie do projektów. Płatności przyjmujemy zarówno w gotówce, przelewem jak i w ratach określonych w umowie. Długie okresy płatności pomogą Państwu w utrzymaniu się w dobrej kondycji finansowej.

KONTAKT FAQ O NAS OFERTA AKTUALNOŚCI Copyright © 2014 SERVE