KONTAKT
FAQ
O NAS
OFERTA
AKTUALNOŚCI
Pokój konsultacyjny w Warszawie gotowy
28.07.2014 r.

W czerwcu oddaliśmy nasz projekt pokoju konsultacyjnego w ręce klienta. W nieco ponad miesiąc został wykonany zgodnie z projektem. Klient to znany psycholog, który przed swoim biurem chciał mieć pokój do przyjmowania gości i zapisywania klientów. Wnętrze miało być ciepłe, przełamane surowym wykończeniem ściany północnej. Dekoracje stanowią m.in. sentymentalny obraz i ulubione kwiaty klienta - juki.

Już niebawem galeria zdjęć z tej realizacji.

Zaczynamy projekt w Mircu
28.07.2014 r.

Jako zespół tworzymy projekty w całej Polsce - żadna odległość nie stanowi dla nas bariery. W wakacje będziemy pracować nad projektem poddasza w Mircu w województwie świętokrzyskim. Wnętrza w domku jednorodzinnym mają być nowoczesne!

Mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania klientki. Zachęcamy do śledzenia aktualności!

Projekt salonu z kuchnią w domu jednorodzinnym w Otwocku
25.07.2014 r.

Nasz najnowszy projekt to połączone wnętrze salonu z kuchnią w domu jednorodzinnym pod Warszawą. Klienci, młode małżeństwo, mieli konkretne założenia. Miało być biało, ascetycznie, minimalistyczne, ale z nutą nowoczesności. Projekt został wykonany w jednym wariancie. W wizualizacjach zastosowano kamień ozdobny, ażurowe ścianki działowe, a głównymi materiałami były szkło oraz jasne, surowe drewno.

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z realizacji. Z pewnością pojawią się u nas na stronie! Zachęcamy do odwiedzania naszej galerii.

Ruszyła nowa strona internetowa SERVE!
25.07.2014 r.

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową witrynę WWW. Okres wakacji pozwolił naszemu zespołowi na pracę nad stroną wizualną i uaktualnieniem naszych dotychczasowych osiągnięć. Na początek pierwsza podstrona prezentująca nasze projekty i ofertę dotyczącą wnętrz. Pracujemy również nad kolejnymi podstronami dotyczącymi prac naszych specjalistów CAD i GIS. Pojawi się również dodatkowa podstrona – szkolenia. Prowadzone przez naszych pracowników od ponad trzech lat, utwierdziły nas w przekonaniu, że projektując dla naszych klientów, stajemy się świetnymi specjalistami ds. oprogramowania i dlatego warto dzielić się tą wiedzą z innymi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi projektami oraz ofertą.

Zespół SERVE

POKÓJ KONSULTACYJNY
PROJEKT W MIRCU
PROJEKT DOMU W OTWOCKU
NOWA STRONA SERVE
KONTAKT FAQ O NAS OFERTA AKTUALNOŚCI Copyright © 2014 SERVE